تلفن: 09228274569
پست الکترونیک: parcheh.hamed@gmail.com
ساعات کاری : 08 صبح الی 18عصر

پارچه الیزه-پارچه با کیفیت و قیمت مناسب کرپ الیزه-فروش پارچه الیزه-قیمت پارچه الیزه-فروش کرپ الیزه-قیمت کرپ الیزه-پارچه حامد(بخشایش)-پارچه مرغوب الیزه

پارچه الیزه، پارچه لطیف و سبکی است. که با توجه به خنک بودن این نوع پارچه، انتخاب بسیار مناسبی برای فصول بهار و تابستان می باشد.

پارچه الیزه-پارچه کرپ الیزه-فروش پارچه الیزه-قیمت پارچه الیزه-فروش پارچه کرپ الیزه

فروش انواع پارچه با کیفیت و قیمت مناسب به صورت عمده و خرده فروشی (پارچه فروشی حامد) ((ارتباط با واحد فروش ۰۹۲۲۸۲۷۴۵۶۹))

خاصیت کشسانی بودن، از دیگر ویژگی های این پارچه به شمار می رود. با توجه به خصوصیات پارچه کرپ الیزه و همینطور قیمت پارچه کرپ الیزه، برای دوخت لباس هایی مانند مانتو و شومیز پیشنهاد می شود.

پارچه کرپ الیزه یک نوع پارچه نخی است که بافت آن به صورت ریز و خشک با ظاهری چینی و مات است. این پارچه از نخ هایی بافته شده است که شامل پنبه، پلی استر، ویسکوز و صد در صد پلی استر باشد.

خصوصیات پارچه الیزه

  • بافت خشک و ریز با ظاهری چینی و مات
  • نرم و لطیف به لمس
  • تنفس پذیر و جذب آب کمتری نسبت به پارچه های دیگر
  • قابلیت پوشش دادن بالا و عدم نیاز به آویز برای شستشو
  • مقاومت خوب در برابر چروک و پلیک
  • قابلیت انعطاف پذیری بالا و جذب رطوبت کمتر
  • مقاومت متوسط در برابر پارگی و سایش.

این پارچه بعنوان پارچه لباس، پوشاک و دکوراسیون داخلی استفاده می شود. همچنین برای تهیه پوشاک مجلسی، مانتو، بلوز، شال، روسری و دکوراسیون خانه مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه کرپ چیست؟

کرپ یک ابریشم، پشم یا یک پارچه صنعتی است که ظاهر برآمده و حاوی خطوط و چروک هایی در بعضی از قسمت هاست. کلمه کرپ از یک کلمه فرانسوی گرفته شده است. به معنای کوچک، نازک و پنکیکی می باشد. معمولاً انواع سبک و متوسط دارد. و در هر وزنی موجود است. پارچه کرپ برای دوخت لباس ها، پیراهن ها، کت شلوارها، بلوزها و غیره استفاده می شود. که همچنین در دکور خانه مثل پرده، بالش و غیره نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کرپ چگونه تولید می شود؟

کرپ می تواند از انواع پارچه ها از جمله پارچه های طبیعی مثل ابریشم خام. نخ یا پشم و پارچه های صنعتی مثل پلی استر و ریون تولید شود. همه پارچه های کرپ ظاهر منحصر به فرد خودشان را دارند. انواع مختلفی از روش ها برای تولید این پارچه ها هم وجود دارد. که روی ظاهرشان تأثیرگذار است. مواد مورد کاربرد در این پارچه با روش های به کارگیری شده، باعث ایجاد یک بافت زیبا در آنها می شود.

انواع مختلف کرپ

کرپ چینی:

کرپ چینی یک پارچه سبک است که معمولاً از ابریشم تولید می شود. ابریشم مورد کاربرد در این نوع کرپ، با ابریشم های دیگر مشابه نیست. دارای یک سطح لطیف با ظاهری مات می باشد. کرپ های چینی پلی استر معمولاً نسخه به صرفه تری هستند. پارچه کرپ حریر.

کرپ ژورژت:

پارچه کرپ ژورژت دارای یک سطح صاف با ظاهری لطیف می باشد. که از ابریشم های مصنوعی مثل فیبرها و ریون متشکل است. ابریشم ژورژت انعطاف پذیری کم با ظاهر بسیار زیبا دارد. پارچه کرپ ژورژت، پارچه ای محبوب برای دوخت پیراهن است.

کرپ موس:

این نوع پارچه به صورت زمینه خزه مانند (اکثراً با پلی استر) تولید می شود. که یک نوع از آن دارای تاروپودی از نخ چند لا (یک لا استات و یک لا نخ کرپ ویسکوز ریون) است. که با هم پیچ و تاب دهی می شوند. این نوع پارچه مناسب دوخت بلوز و پیراهن و دارای رنگ های ساده و طرح های چاپی است.

کرپ غواصی:

این پارچه دارای خاصیت کشسانی فوق العاده ای است. و برای مصارفی مانند دوخت خرج کار، کوسن، رومیزی، لباس و مانتو مناسب می باشد.

کرپون:

این پارچه از ابریشم یا ویسکوز ریون و گاهی از پنبه و پشم و یا ترکیبی از هر دو تولید می شود. و از کرپ متوسط و معمولی ضخیم تر، محکم تر، زمخت تر و خشن تر است. و بیشتر برای لباس کودکان و نوزادان استفاده می شود.

کرپ حریر:

کرپ حریر یکی دیگر از انواع پارچه های کرپ است که بافت ظریف و بادوامی دارد. و برای دوخت لباس های مجلسی، کت و شلوار و مانتو بسیار مناسب است.

کرپ فلورانس:

پارچه کرپ فلورانس دارای جنس لطیفی است و قابلیت شست و شو و اتو خور راحتی دارد. که می توان از آن در دوخت مانتو، بلوز و دامن، کت و شلوار، لباس مجلسی و فرم اداری و چادر استفاده نمود.

کرپ پشمی:

کرپ پشمی سطحی ضخیم تر و بهتری دارد و از پشم تولید می شود. گاهی اوقات در ساخت آن پارچه های مصنوعی صنعتی و نخ هم به کار می رود. معمولاً وزن سبک تا معمولی دارد. در برابر چروک مقاوم است و اغلب برای دوخت و دوز کت شلوار، شلوار و پیراهن به کار می رود.

کرپ اسکاچی:

کرپ اسکاچی یکی دیگر از انواع پارچه های کرپ است که کمی حالت کشسانی و ریزش زیبا و حالت ایستایی خوبی دارد. بنابراین با استفاده از این نوع کرپ احساس راحتی خواهید داشت. پارچه کرپ اسکاچی ضخیم است و نیاز به آستر ندارد و برای دوخت مانتو و سارافون مناسب است.

کرپ گاباردین:

کرپ گاباردین دارای بافت ریز از پنبه و پشم و الیاف مصنوعی با طرح های جناقی و تیغ ماهی سو راه راه اریب می باشد. که میتوان از آن در دوخت کت و شلوار مردانه و شلوار زنانه استفاده نمود.

کرپ باربی:

این نوع پارچه که کیفیت فوق العاده ای دارد. دارای ایستایی مناسب است و دچار افتادگی و بور شدن نمیشود. محصول تولیدی کشور اندونزی است و می توان از آن در دوخت مانتو و شلوار استفاده نمود.

کرپ پلی استر:

پارچه کرپ پلی استر به هر نوع پارچه ای گفته می شود. که از پلی استر صنعتی دوخته شده است. کرپ پلی استر معمولاً وزن سبکی دارد. یک پارچه نازک با ظاهر زیبا است. کرپ پلی استر معمولاً برای پیراهن دامن و بلوز استفاده می شود. گاهی اوقات به گونه ای است که کاملاً کش می آید.

کرپ پشت ساتن:

پارچه کرپ ساتن، یک نوع پارچه ساتن است که یک طرف آن لطیف و نرم مانند ساتن و طرف دیگر کمی زبر. مانند کرپ معمولی می باشد.

کرپ مرویجت:

کرپ مرویجت از نظر ایستایی و نشست روی اندام بسیار مناسب بوده و کرپ مرغوبی است که محبوبیت خاصی نزد طراحان و دوزندگان لباس دارد. و برای دوخت لباس های مجلسی و مانتو مجلسی مناسب است.

کرپ گلدار ترک:

از این نوع کرپ می توان برای دوخت کت، مانتو، دامن، سارافون، بلوز، شومیز، پیراهن، لباس، شال و … استفاده نمود. و استفاده از آن دارای محدودیت خاصی نیست.

کرپ حبابی (پفکی):

یکی دیگر از انواع پارچه های کرپ، کرپ حبابی (پفکی) است که الیاف آن برجسته و لطیف است و خیلی کم چروک می شود. و برای دوخت پیراهن و شومیز بیشتر استفاده می شود.

کرپ کانتون:

کرپ کانتون هم از ابریشم تولید می شود. که از الیاف کانتون در چین آمده است. نام آن هم از همان جا گرفته شده است. و از لحاظ ظاهر شبیه به کرپ چینی می باشد اما کمی سنگین تر است.

پارچه کرپ پویلین:

این نوع پارچه در گذشته از ابریشم تهیه میگردید. ولی امروزه از پشم و پنبه و الیاف مصنوعی تهیه می شود. و پارچه ای با تارهای ظریف و پودهای ضخیم می باشد.

کرپ دیور:

کرپ دیور یکی دیگر از پارچه های کرپ است که الیاف مورد استفاده در آن از جنس نخ پنبه ای بوده. و درصد بیشتری پلی استر دارد. پارچه کرپ دیور ضد چروک و بسیار سبک است و برای دوخت انواع لباس های شب، مانتو و پیراهن های کوتاه مناسب است.

کرپ خاویاری:

این نوع کرپ دارای گل های نسبتاً درشت و برجسته به اندازه یک دانه خاویار است. که بیشتر برای دوخت چادر و مقنعه استفاده می شود.

پارچه کرپ کن کن:

این نوع کرپ معروف دارای بافت نرم و لطیف و با رنگ مشکی است که بیشتر پارچه های چادری پارچه کن کن می باشد.

کرپ موهر:

این نوع پارچه دارای خاصیت کشسانی فوق العاده و خاصیت رنگ پذیری خوبی است. و رنگ ها را با درخشندگی و شفافیت زیادی نشان می دهد. این نوع پارچه گران و پر طرفدار است.

کرپ پلیسه:

کرپ پلیسه نیز روی خود، کمی ظاهر زیگزاگ مانند دارد. الگوهای خاصی روی این پارچه نمایان است. معمولاً یک ماده وکس مانند با محلول قلیایی روی آن ترکیب شده است. قسمت هایی که وکس ندارد، کمی چروک می شوند. زمانی که وکس خارج شود، پارچه کاملاً چروک خواهد شد.

فروش پارچه الیزه در فروشگاه پارچه حامد

این پارچه بعنوان پارچه لباس، پوشاک و دکوراسیون داخلی استفاده می شود. همچنین برای تهیه پوشاک مجلسی، مانتو، بلوز، شال، روسری و دکوراسیون خانه مورد استفاده قرار می گیرد.

خصوصیت ویژه پارچه الیزه در پارچه حامد: کیفیت بالا و رنگ های بسیار متنوع انتخابی می باشد.

خاصیت کشسانی بودن، از ویژگی های دیگر این پارچه به شمار می رود. با توجه به خصوصیات پارچه کرپ الیزه و همینطور قیمت پارچه کرپ الیزه، برای دوخت لباس هایی مانند مانتو و شومیز پیشنهاد می شود.

مشتری گرامی و ارجمند شما می توانید: محصولات مورد نیاز خویش را به صورت حضوری و آنلاین در پارچه حامد تهیه نمایید.

پارچه الیزه-پارچه کرپ الیزه-فروش پارچه الیزه-قیمت پارچه الیزه-فروش پارچه کرپ الیزه
پارچه الیزه-پارچه کرپ الیزه-فروش پارچه الیزه-قیمت پارچه الیزه-فروش پارچه کرپ الیزه
پارچه الیزه-پارچه کرپ الیزه-فروش پارچه الیزه-قیمت پارچه الیزه-فروش پارچه کرپ الیزه
پاسخگو هستیم